Rozśpiewane przedszkole - „Śpiewać każdy może”

26.11.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury dziesięcioro dzieci z naszego przedszkola zaprezentowało swój talent muzyczny, biorąc udział w konkursie pt. „Śpiewać każdy może”. Z grupy Biedronek pani Jolanty Urbańskiej najodważniejszy okazał się Tobiasz Ciążyński. W grupie starszaków: Żabek i Pszczółek pod przewodnictwem Pani Anity Basty oraz pani Agaty Norman przedszkolaki najchętniej śpiewały takie piosenki jak: ,,Ogórek wąsaty”, ,,Zuzia – lalka nieduża”, ,,Pieski małe dwa”, , „Mała smutna królewna”, „Kundel Bury”. Do osób występujących należały: Nicola Norman, Aleksander Szymański, Maja Jankowska, Julia Chlebowska, Magdalena Maćkowiak, Natalia Waleńska, Ania Krzyżosiak, Kalina Stachowiak oraz Mateusz Stelmaszyński. Po występie każdy przedszkolak został nagrodzony.

Pragnę złożyć gorące podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu dzieci do występu, zorganizowali stroje oraz ćwiczyli repertuar w zaciszu domowym. Wszystkim dzieciom należą się ogromne brawa za odwagę i piękny śpiew.