XIX Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Barwy jesieni"

Dnia 17.11.2017r.w Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w Pępowie odbył się apel podsumowujący  konkurs plastyczny pt. ,,Barwy jesieni''. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na walory krajobrazu jesiennego oraz inspirowanie i zachęcanie wszystkich młodych artystów do wspólnej zabawy. JURY oceniło łącznie 83 prace w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat. Wyłoniło 10 laureatów i wyróżniło 11prac.Otrzymali oni piękne dyplomy oraz nagrody. Pozostali uczestnicy również dostali dyplomy oraz nagrodę pocieszenia za udział w konkursie plastycznym. Każde dziecko i odwiedzający szkołę rodzice mogli  zobaczyć wszystkie prace  wyeksponowane na wystawie, na drugim piętrze szkoły podstawowej.

Organizatorzy dziękują Radzie Rodziców za wsparcie finansowe oraz rodzicom za współpracę.