Piknik rodzinny "święto rodziny"

Korzystając z okazji Dnia Mamy zbliżającego się Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca grupa „Żabek” wraz z rodzicami i wych. A. Basty, 26 maja 2017r. uczestniczyła w PIKNIKU RODZINNYM. Podczas pikniku grupa przedszkolaków wystąpiła z programem artystycznym skierowanym dla Mamy i Taty, po występach przyszedł czas na posiłek. Nie zabrakło kiełbasek z grilla oraz słodkości. Największą niespodzianką dla najmłodszych okazała się wizyta klauna,który z balonów „czynił cuda”. Nie zabrakło malowania twarzy, wspólnego tańca oraz świetnej zabawy z bańkami.

"Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa...
wtedy proste - dziękujemy -
zawiera wszystko, co chcemy wyrazić"

Grupa „ŻABEK” z Oddziałów Przedszkolnych w Pępowie wraz z rodzicami i wych. A. Basty składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie okazane przy organizacji PIKNIKU RODZINNEGO dla:

- Sklepu spożywczego „Pif – Paf” w Pępowie,

- Piekarni GS Samopomoc Chłopska w Pępowie,

- Sklepu Firmowego w Czeluścinie,

- Sołtysa wsi Siedlec,

- Koła Gospodyń Wiejskich w Siedlcu,

- oraz p. Agnieszce Waleńskiej, która wcieliła się w rolę klauna.