Święto Pluszowego Misia

Miś zawsze był i nadal jest jedną z ulubionych przytulanek dla maluchów. Nie każdy jednak wie, że ten pluszowy przyjaciel ma swoje święto.

Z okazji zbliżającego się Święta Pluszowego Misia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego  ulubionego misia .„Motylki” zatańczyły z misiami do piosenki "Pluszowy Miś", wysłuchaliśmy opowiadania „Nieszczęśliwy Miś” z książki pt. „Misiowe bajeczki” ,potem tworzyliśmy naszym ulubieńcom portrety. Były zabawy do piosenek " Stary niedźwiedź mocno śpi" i " Jadą, jadą misie", ”Gumi –Miś”. Nie obyło się też bez degustacji misiowego przysmaku-miodu. Przedszkolaki doskonaliły razem ze swoimi misiami orientację w schemacie ciała: stronę lewą i prawą.Na koniec każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy” Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia”.