Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. W ostatni piątek listopada przedszkolaki z grup „Misie”, „Zajączki” oraz „Jeżyki” uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim milutkim przyjacielem. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe oraz białe. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji - zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów, oczywiście nie zabrakło pracy plastycznej. Był to dzień pełen uśmiechu i świetnej zabawy.