Kochanym Babciom i Dziadkom

Dzień Babci i Dziadka to prawdziwie wielkie wydarzenie rozpoczynające każdy kalendarzowy rok w przedszkolu. To niewątpliwie świetna okazja do tego, by naszych miłych gości uraczyć żartem, rozbawić i sprawić, że na ich twarzach pojawi się uśmiech i łza wzruszenia. 22 stycznia na sali w Siedlcu dzieci z grupy Misie z bijącym sercem i wypiekami na twarzy przedstawiły swoim kochanym babciom i dziadkom program artystyczny w formie wierszy, piosenek, tańca. Na twarzach zaproszonych gości można było zauważyć uśmiech i wzruszenie, a także dumę na widok wnuka występującego dla kochanej babci i dziadka. Występy małych artystów były nagradzane gromkimi brawami. Na zakończenie części artystycznej sześciolatki zaśpiewały sto lat i wręczyły laurki. Po słodkim poczęstunku rozpoczęła się druga część uroczystości. Wnuki razem ze swoimi dziadkami ruszyły na parkiet do tańca. Były tez konkursy, zarówno dla dzieci, jak i dla dziadków. Wszyscy goście za udział w konkursach otrzymali od swoich pociech upominki – serduszka z wygrawerowanym napisem SUPER BABCIA i SUPER DZIADEK. Wychowawczyni Misiów dziękuje Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.