Misie z Mikołajem

Orszak Świętego Mikołaja zawitał w tym roku  na II piętrze naszej szkoły już 5 grudnia. Mikołaj odwiedził przedszkolną grupę  MISIÓW - były piękne życzenia, wspólne odśpiewanie piosenki oraz upominki od szkolnej i grupowej Rady Rodziców. Wręczając wszystkim  prezenty Nasz Gość nie zapomniał również o Paniach - i nie były  to rózgi ! Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę i wprowadzenie nas w świąteczny nastrój.

Natomiast 6 grudnia 2016 roku MISIE wraz z wychowawczynią skorzystały z mikołajkowego zaproszenia GOK w Pępowie. Dzieci obejrzały wesołe i pouczające przedstawienie  zatytułowane ,,Zajęcza chatka”. Po spektaklu ponownie spotkały Świętego Mikołaja ze słodkimi niespodziankami dla wszystkich ufundowanymi przez pępowski Ośrodek Kultury. W drodze powrotnej przedszkolaki odwiedziły szopkę w centrum Pępowa już gotową na czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.