„Mały miś, śmieszny miś…..”

W piątek 24 listopada w przedszkolu pojawili się „Mili Goście”. Duże, małe, grube, chude, brązowe i kolorowe. Pluszowe misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, do przedszkola, aby bawić się, świętować i uczyć. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia ukochanego misia kolegom i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia
z pluszowym przyjacielem. Przedszkolaki poznały historię święta, wspólnie słuchaliśmy wiersza Z. Bronikowskiej pt. „Miś idzie do przedszkola”. Bawiliśmy się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Przedszkolaki wykonały misia z papieru kolorowego, malowały farbami obrazki z pluszowym bohaterem. W tym szczególnym dniu nie mogło oczywiście zabraknąć „Małego, co nie, co”.  Odbyła się również „misiowa dyskoteka”, na której każdy zatańczył z ukochanym, mięciutkim przyjacielem. Na koniec dnia wszystkie dzieci otrzymały „Medal” i „Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia”.

Biedronki:

Motylki: