Czekaliśmy na niego cały rok.

Tradycyjnie, co roku, 6 grudnia przedszkolaki odwiedza Mikołaj. W tym roku przyszedł jeden dzień wcześniej. Rano, na drugim piętrze rozległ się charakterystyczny dźwięk dzwonka i od razu było wiadomo, że to nie jest dzwonek szkolny. Okazało się, że do sali „Jeżyków” zbliża się prawdziwy gość z Laponii. Radości wśród dzieciaków nie było końca. Widok Mikołaja wywołał sporo śmiechu i podekscytowania. „Jeżyki” z radością przywitały gościa zimową piosenką i zaprosiły do koła. Po krótkiej rozmowie Mikołaj rozdał dzieciom słodkie niespodzianki. Każdy „Jeżyk” miał okazję wejść do czerwonego worka i wcielić się w rolę prezentu. To była prawdziwa frajda. Spotkanie ze Mikołajem było krótkie, ale rok szybko minie i znów usłyszymy radosny okrzyk „ho ho ho” i odgłosy mikołajowego dzwonka. Do zobaczenia!