Przegląd piosenki pt. "Śpiewać każdy może"

W niedzielę 27 października 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie po raz kolejny zorganizowano przegląd piosenki ,,Śpiewać każdy może”. Tym razem grupę docelową stanowiły dzieci z przedszkola, zerówki i klas I-III. Nasze przedszkole reprezentowały jako pierwsze Ślimaczki z piosenką pt. "Kolorowe kredki", jako drugie wystąpiły trzy reprezentantki z grupy "Żabek" wykonując utwór pt. "Przedszkole drugim domem". Kolejno na scenie wystąpiły Motylki z piosenką pt. "Jesienna cza-cza" oraz "Pszczółki" wykonujące dwa utwory muzyczne "Puszek okruszek" i "Dary jesieni". Wszyscy artyści zostali nagrodzeni. Najmłodsi otrzymali zabawkowe patelnie z warzywami. Serdecznie gratulujemy tak przepięknych i inspirujących występów. Podziękowania należą się rodzicom za kształtowanie i rozwijanie talentu wokalnego swych pociech oraz poświęcony czas.