W gabinecie stomatologicznym

Dnia 11 października br. „Jeżyki” i „Misie” udały się na niezwykłą wycieczkę do gabinetu stomatologicznego pani doktor Moniki Rodewald w Pępowie. Pani stomatolog bardzo ciekawie opowiedziała dzieciom o specyfice swojej pracy, pokazała wyposażenie gabinetu i zademonstrowała różne narzędzia stomatologiczne. W czasie wizyty w gabinecie dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat dbałości o zęby. Potrafiły powiedzieć, jakie rodzaje zębów występują u człowieka i jak prawidłowo należy myć zęby. Dwoje przedszkolaków usiadło nawet odważnie na fotelu dentystycznym. Podczas wizyty w gabinecie, dzieci nabrały ufności do stomatologa a pani doktor zachęciła wszystkich, by chętnie zaglądać do jej gabinetu. Dzieci wzbogacone o nowe doświadczenia i pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy jeszcze raz pani Monice Rodewald za miłe przyjęcie i poświęcony nam czas.