Dzień Przedszkolaka

Dzieci z Przedszkola w Pępowie dnia 20.09.2019r. świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień 20 września zapisany jest w kalendarzu jako Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia nauczycielki wychowania przedszkolnego przygotowały dla dzieci wiele atrakcji. Już od samego rana rozbrzmiewała wesoła muzyka. Panie w swoich grupach przeprowadziły wiele zabaw integracyjnych, zawody sportowe oraz zabawy muzyczno-ruchowe. Wszystkie dzieci otrzymały ponadto dyplomy i medale super przedszkolaka. Następnie dzieci zapozowały do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.