Elementy stałe strony

Drodzy Rodzice!  

Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rekrutacji.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola nowych dzieci oraz wnioski i zgłoszenia dzieci do pierwszej klasy będzie można składać w terminie: 
13.02.2023r.-2.03.2023r. w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00-15.00.

Data

Dzień tygodnia

Opis

świetlica szkolna

01 września 2022r.

czwartek

Rozpoczęcie roku szkolnego

------------

07 października 2022r.

piątek

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

14 października 2022r.

piątek

Dzień Edukacji Narodowej (art.74 KN)

bez zmian

31 października 2022r.

poniedziałek

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

01 listopada 2022r.

wtorek

Wszystkich Świętych

------------

11 listopada 2022r.

piątek

Święto Niepodległości 

------------

23 grudnia 2022r.

31 grudnia 2022r.

piątek

sobota

Zimowa przerwa świąteczna

------------

------------

01 stycznia 2023r.

niedziela

Nowy Rok

------------

06 stycznia 2023r.

piątek

Święto Trzech Króli

------------

30 stycznia 2023r.

12 luty 2023r.

poniedziałek

niedziela

Ferie zimowe

------------

------------

03 kwietnia 2023r.

poniedziałek

Dzień Patrona Szkoły 

(Msza św. i apele od 8.35 – 11.10)

bez zmian

6  kwietnia 2023r.

11 kwietnia 2023r.

czwartek

wtorek

Wiosenna przerwa świąteczna

------------

------------

01 maja 2023r.

poniedziałek

Święto Pracy

------------

02 maja 2023r.

wtorek

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

03 maja 2023r.

środa

Święto Konstytucji 3 Maja

------------

23 maja 2023r.

 j. polski – 120 minut

wtorek

Egzamin ósmoklasisty

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

24 maja 2023r.

matematyka – 100 minut

środa

Egzamin ósmoklasisty

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

25 maja 2023r.

J.  obcy – 90 minut

czwartek

Egzamin ósmoklasisty

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

01 czerwca 2023r.

czwartek

Dzień Dziecka

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

bez zmian

8 czerwca 2023r.

czwartek

Boże Ciało

------------

9 czerwca 2023r.

piątek

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

dyżur

23 czerwca 2023r.

piątek

Zakończenie roku szkolnego

------------

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Zarząd Rady Rodziców

Przewodniczący: Agata Zboralska

Wiceprzewodniczący:

  • ds. szkoły podstawowej: Ewa Roszak
  • ds. przedszkola: Justyna Dembska

Księgowy: Barbara Sadowska

Sekretarz: Weronika Krajka

Skarbnik: Natalia Sobótka

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący:  Joanna Matyla

Członkowie:

Marta Kordek

Dagmara Radojewska

Godzina dostępności nauczyciela rok szkolny 2022/2023

Lp

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Sala

1.              

Adamek Arleta

czwartek

12.30 – 13.30

pokój nauczycielski

2.              

Andrzejewska Elżbieta

poniedziałek

11.25 – 12.25

pokój nauczycielski

3.              

Andrzejewska Małgorzata

wtorek

10.20 – 11.20

pokój nauczycielski

4.              

Andrzejewski Paweł

środa

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

5.              

Antkowiak Agata

piatek

6.30 – 7.30

przedszkole

6.              

Banaszyńska Katarzyna

poniedziałek

14.30 – 15.30

gabinet pedagoga

7.              

Banaszyński Szymon

wtorek

9.25 – 10.25

pokój nauczycieli w-f

8.              

Bigaj Mirosława

środa

13.20 – 14.20

pokój nauczycielski

9.              

Błaszyk Arkadiusz

czwartek

13.15 – 14.15

pokój nauczycielski

10.           

Bzodek Emilia

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

11.           

Dąbrowicz Rafał

czwartek

(co drugi tydzień)

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

12.           

Dyba Monika

poniedziałek

9.30 – 10.30

przedszkole

13.           

Dzierżgowska Kamila

poniedziałek

środa

10.15 – 10.45

10.15 – 10.45

pokój nauczycielski

14.           

Fabisiak Ewa

wtorek

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

15.           

Góźdź Joanna

wtorek

10.15 – 11.15

pokój nauczycielski

16.           

Grobelna Hanna

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet wicedyrektora

17.           

Grobelna Joanna

środa

14.00 – 15.00

gabinet pedagoga

18.           

Gruetzmacher Alicja

piątek

8.25-9.20

pokój nauczycielski

19.           

Grzelczak Sylwia

piątek

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

20.           

Jańczak Romina

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

21.           

Jarus Tomasz

środa

13.20 – 14.20

pokój nauczycielski

22.           

Juskowiak Iwona

czwartek

8.30 – 9.30

pokój nauczycielski

23.           

Kaczmarek Beata

wtorek

środa

9.30 – 10.00

9.30 – 10.00

pokój nauczycielski

24.           

Kaczmarek Grażyna

czwartek

9.20-10.20

pokój nauczycielski

25.           

Kaczmarek Marcin

poniedziałek

(co drugi tydzień)

15.00 – 16.00

pokój nauczycieli w-f

26.           

Krajka Cyryla

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet dyrektora

27.           

Krajka Monika

wtorek

8.30 – 9.30

pokój nauczycielski

28.           

Krajka Weronika 

wtorek

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski

29.           

Kulawinek Marta

poniedziałek

środa

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

przedszkole

30.           

Kulińska Magdalena 

środa

8.30 – 9.30

pokój nauczycielski

31.           

Machowska Lidia

piątek

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

32.           

s. Maciejewska Danuta

czwartek

11.30 – 12.30

pokój nauczycielski

33.           

Matysiak Marzena

wtorek

10.25 – 11.10

13.10 – 13.25

pokój nauczycielski

34.           

Milewska Agata

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet wicedyrektora

35.           

Muszyńska Lidia

wtorek

14.05 – 15.05

pokój nauczycielski

36.           

Neuhoff – Ley Zuzanna

wtorek

13.15 – 14.15

pokój nauczycielski

37.           

Nowacka Alina

środa

piątek

10.00 – 10.30

8.00 – 8.30

pokój nauczycielski

38.           

Olszak Alicja

wtorek

czwartek

8.45-9.15

8.45-9.15

pokój nauczycielski

39.           

Raczkiewicz Anna

wtorek

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

40.           

Ratajczak Marta

poniedziałek

wtorek

9.00 – 9.30

9.00 – 9.30

pokój nauczycielski

41.           

Rolnik Violetta

środa

czwartek

8.30 – 9.00

8.30 – 9.00

pokój nauczycielski

42.           

Sierszulska Arleta

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

43.           

Skowrońska Alicja

poniedziałek

10.30 – 11.30

pokój nauczycieli w-f

44.           

Szczęsna Danuta

piątek

12.20 – 13.20

pokój nauczycielski

45.           

Tomczak Maria

piątek

11.10 – 12.10

pokój nauczycielski

46.           

s. Topolska Magdalena

czwartek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

47.           

Twardowska Katarzyna

środa

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

48.           

Urbańska Jolanta

wtorek

środa

10.30 – 11.00

10.30  -11.00

przedszkole

49.           

Wabińska Hanna

środa

czwartek

11.00 – 11.30

11.00 – 11.30

przedszkole

50.           

Wachowiak Marlena

poniedziałek

10.15 – 11.15

gabinet logopedy

51.           

Weinert Zuzanna

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

52.           

Wojciechowska Alicja

wtorek

12.20 – 13.20

pokój nauczycielski

53.           

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

8.30 – 9.30

sala 1G

54.           

Zielińska Agnieszka

wtorek

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski