Godziny dostępności nauczycieli 2022/2023

Godzina dostępności nauczyciela rok szkolny 2022/2023

Lp

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Sala

1.              

Adamek Arleta

czwartek

12.30 – 13.30

pokój nauczycielski

2.              

Andrzejewska Elżbieta

poniedziałek

11.25 – 12.25

pokój nauczycielski

3.              

Andrzejewska Małgorzata

wtorek

10.20 – 11.20

pokój nauczycielski

4.              

Andrzejewski Paweł

środa

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

5.              

Antkowiak Agata

piatek

6.30 – 7.30

przedszkole

6.              

Banaszyńska Katarzyna

poniedziałek

14.30 – 15.30

gabinet pedagoga

7.              

Banaszyński Szymon

wtorek

9.25 – 10.25

pokój nauczycieli w-f

8.              

Bigaj Mirosława

środa

13.20 – 14.20

pokój nauczycielski

9.              

Błaszyk Arkadiusz

czwartek

13.15 – 14.15

pokój nauczycielski

10.           

Bzodek Emilia

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

11.           

Dąbrowicz Rafał

czwartek

(co drugi tydzień)

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

12.           

Dyba Monika

poniedziałek

9.30 – 10.30

przedszkole

13.           

Dzierżgowska Kamila

poniedziałek

środa

10.15 – 10.45

10.15 – 10.45

pokój nauczycielski

14.           

Fabisiak Ewa

wtorek

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

15.           

Góźdź Joanna

wtorek

10.15 – 11.15

pokój nauczycielski

16.           

Grobelna Hanna

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet wicedyrektora

17.           

Grobelna Joanna

środa

14.00 – 15.00

gabinet pedagoga

18.           

Gruetzmacher Alicja

piątek

8.25-9.20

pokój nauczycielski

19.           

Grzelczak Sylwia

piątek

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

20.           

Jańczak Romina

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

21.           

Jarus Tomasz

środa

13.20 – 14.20

pokój nauczycielski

22.           

Juskowiak Iwona

czwartek

8.30 – 9.30

pokój nauczycielski

23.           

Kaczmarek Beata

wtorek

środa

9.30 – 10.00

9.30 – 10.00

pokój nauczycielski

24.           

Kaczmarek Grażyna

wtorek

11.15 – 12.15

pokój nauczycielski

25.           

Kaczmarek Marcin

poniedziałek

(co drugi tydzień)

15.00 – 16.00

pokój nauczycieli w-f

26.           

Krajka Cyryla

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet dyrektora

27.           

Krajka Monika

wtorek

8.30 – 9.30

pokój nauczycielski

28.           

Krajka Weronika 

wtorek

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski

29.           

Kulawinek Marta

poniedziałek

środa

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

przedszkole

30.           

Kulińska Magdalena 

środa

8.30 – 9.30

pokój nauczycielski

31.           

Machowska Lidia

piątek

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

32.           

s. Maciejewska Danuta

czwartek

11.30 – 12.30

pokój nauczycielski

33.           

Matysiak Marzena

wtorek

10.25 – 11.10

13.10 – 13.25

pokój nauczycielski

34.           

Milewska Agata

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet wicedyrektora

35.           

Muszyńska Lidia

wtorek

14.05 – 15.05

pokój nauczycielski

36.           

Neuhoff – Ley Zuzanna

wtorek

13.15 – 14.15

pokój nauczycielski

37.           

Nowacka Alina

środa

piątek

10.00 – 10.30

8.00 – 8.30

pokój nauczycielski

38.           

Olszak Alicja

wtorek

czwartek

8.45-9.15

8.45-9.15

pokój nauczycielski

39.           

Raczkiewicz Anna

wtorek

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski

40.           

Ratajczak Marta

poniedziałek

wtorek

9.00 – 9.30

9.00 – 9.30

pokój nauczycielski

41.           

Rolnik Violetta

środa

czwartek

8.30 – 9.00

8.30 – 9.00

pokój nauczycielski

42.           

Sierszulska Arleta

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

43.           

Skowrońska Alicja

poniedziałek

10.30 – 11.30

pokój nauczycieli w-f

44.           

Szczęsna Danuta

piątek

12.20 – 13.20

pokój nauczycielski

45.           

Tomczak Maria

piątek

11.10 – 12.10

pokój nauczycielski

46.           

s. Topolska Magdalena

czwartek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

47.           

Twardowska Katarzyna

środa

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

48.           

Urbańska Jolanta

wtorek

środa

10.30 – 11.00

10.30  -11.00

przedszkole

49.           

Wabińska Hanna

środa

czwartek

11.00 – 11.30

11.00 – 11.30

przedszkole

50.           

Wachowiak Marlena

poniedziałek

10.15 – 11.15

gabinet logopedy

51.           

Weinert Zuzanna

poniedziałek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski

52.           

Wojciechowska Alicja

wtorek

12.20 – 13.20

pokój nauczycielski

53.           

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

8.30 – 9.30

sala 1G

54.           

Zielińska Agnieszka

wtorek

9.25 – 10.25

pokój nauczycielski