Babciu, Dziadku żyj 100 lat !!!

Doskonałą okazją do kształtowania u dzieci uczuć miłości, dobra i szacunku dla starszego pokolenia i podkreślenia znaczenia więzi rodzinnych jest  Dzień Babci i Dziadka.

Uczniowie klasy Ic i Id zaprezentowali przed kochanymi babciami i dziadkami program artystyczny, a w nim: wiersze, piosenki, inscenizacje i taniec.

Po występach i zaśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” wnuki wręczyły babciom i dziadkom laurki z życzeniami.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez mamy, przy którym nie zabrakło rozmów i wspomnień. Po wspólnym posiłku rozpoczęła się druga część uroczystości. Wnuki razem ze swoimi dziadkami ruszyli na parkiet do tańca. Prowadzący przygotował sporo ciekawych atrakcji.

Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności i wkład pracy włożony w przygotowanie uroczystości. Byli wzruszeni, a niejednej babci zakręciła się w oku łza radości i szczęścia.