Wycieczka grupy Motylków i Ślimaczków

W piątek dwie grupy dzieci z naszego przedszkola udały się wraz ze swoimi opiekunkami na wycieczkę do Leszna. „Motylki” i „Ślimaczki” wspaniale bawiły się w sali zabaw – Zaczarowanym Świecie WMB. Szaleństwom w trzypoziomowym „Małpim Gaju” nie było końca. To istna dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli i wałków. Pokonanie całego labiryntu to nie lada wyzwanie, które gwarantuje niezwykłą dawkę szalonej zabawy. Po ponad dwugodzinnej zabawie dzieci z żalem opuszczały tę piękną salę zabaw. Lecz czekała na nich jeszcze jedna atrakcja. Mianowicie zwiedzanie Aeroklubu Leszczyńskiego. Dzięki uprzejmości Pana Pawła Korozo mogliśmy obejrzeć hangary z szybowcami i samolotami, stare samoloty, które stoją w pobliżu pasu startowego, ale największą atrakcją okazał się tunel aerodynamiczny w którym „pan latał!”.
 Zadowoleni i mocno zmęczeni wróciliśmy do Pępowa, gdzie czekali stęsknieni rodzice.