Wielkanocny Zajączek

Wielkanoc jest dla przedszkolaków szczególnym wydarzeniem. Dzieci dobrze wiedzą, że w tym czasie przychodzi Zajączek. Dlatego już od kilku dni przejęte dzieci przynosiły do przedszkola koszyczki z siankiem. Po śniadanku wyszliśmy z koszyczkami na spacer, w poszukiwaniu Zajączka. Mimo panującego zimna, czekaliśmy na miłego gościa cierpliwie i… doczekaliśmy się! Pojawił się  Zajączek Wielkanocny we własnej osobie a za nim podążali jego pomocnicy. Dzieci radośnie przywitały się z miłym gościem i zaśpiewały dla niego a następnie czekały na słodkie upominki. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani słodkościami. Każda grupa zrobiła sobie zdjęcie z miłym „Szaraczkiem”

Przedszkolaki, szczęśliwe i radosne, wróciły do przedszkola, gdzie delektowały się słodkościami.

Kochany Zajączku, dziękujemy za prezenty i zapraszamy za rok!!!

Zajączek w grupie Ślimaczków: