Aktualne (2018/2019)

W miesiącu październiku odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt. "100 LAT NIEPODLEGŁEJ".Uczestniczyli w nim uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych 6-latki. Celem konkursu było:

1. Kształtowanie postaw patriotycznych młodego pokolenia.
  2. Pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju w związku z 100-ną rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości .
  3. Propagowanie treści patriotycznych poprzez edukację plastyczną.

Jury oceniło łącznie 93 prace w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat. Z uwagi na piękne oraz różnorodne wykonanie prac, wszystkie dzieci zostały nagrodzone na apelu szkolnym dyplomem, książeczką -kolorowanką pt. "Wszystko, co Polskie…", które wręczyła pani wicedyrektor Agata Milewska.

13 stycznia 2019r. w GOK-u w Pępowie odbył się "III RZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK". Wzięli w nim udział  chętni uczniowie z klasy 1a i 1b ze Szkoły Podstawowej w Pępowie. Zaprezentowali przygotowane przez siebie kolędy i pastorałki pt.:

"ŚWIEĆ GWIAZDECZKO" – Lena Klemczak i Ewa Milewska

"JINGLE BELLS" – Jakub Grzymisławski i Mateusz Kuczyński