Szlachetna Paczka

Do akcji przystąpiliśmy kolejny już raz. W kilka dni zgromadziliśmy wiele prezentów!

Rodzina, którą wspieraliśmy w akcji SZLACHETNA PACZKA, musiała przygotować dużo miejsca, by pomieścić nasze dary.
W piątek spakowaliśmy podarunki, by już w sobotę przewieźć je prosto do magazyny Szlachetnej Paczki a następnie wraz z Panią wolontariusz dostarczyć je rodzinie.

Reakcja rodziny - radość i niedowierzanie. Wszystkie paczki były pięknie zapakowane. Dzieci dzielnie pomagały mamie przy odpakowywaniu prezentów. Było tego mnóstwo i dla dorosłych i dla dzieci. Bluza, buty, sukienka pasowały idealnie, zostały przymierzone od razu. Na widok zabawek dzieci uśmiechały się od ucha do ucha. Igor gdy zobaczył korki do piłki nożnej zaniemówił, a jego radość nie miała końca, gdy odkrył, że w jednej z paczek jest przenośna bramka. Teraz może grać w piłkę prawie wszędzie, nic go już nie ogranicza. Igę ucieszyły zabawki z domkiem:) a jej mamę zaproszenie do fryzjera. W natłoku zajęć dnia codziennego nie ma czasu pomyśleć o sobie. Także liczne kosmetyki wywołały na jej twarzy uśmiech rozmarzenia. Ilość chemii i środków żywności była ogromna. Pani Hanna nie wiedziała, na co zwrócić oczy, bo tyle różności dawno nie widziała. Rodzina jest bardzo wdzięczna za tyle prezentów. Nie spodziewała się, na przemian płakała i śmiała się. Nie mogła uwierzyć, że to wszystko od zupełnie obcych jej osób, i to z dobroci serca przekazane.

Wraz z rodziną oraz Panią Wolontariusz pragnę z całego serca podziękować rodzicom Oddziałów Przedszkolnych w Pępowie i nauczycielom, wszyscy spisaliście się na medal! Drodzy Państwo zgodnie z ideą Szlachetnej Paczki JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO. Pamiętajmy, że dobro do nas powraca.

©2018 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free