Jesienne mobile

W tym roku szkolnym, uczniowie klas ósmych uczestniczą w zajęciach rozwijających kreatywność rękodzielniczą. Mogą tworzyć a jednocześnie bawić się i zdobywać wiedzę. Zajęcia te dostarczają wielu wrażeń i sprawiają dużo radości.

Jesień to doskonała pora roku mieniąca się przecudowna paletą barw a jednocześnie inspiruje do wykonywania rozmaitych dekoracji. Na wrześniowych zajęciach uczniowie wykonali nieszablonowe ozdoby – jesienne mobile.

Do stworzenia sznurkowych zawieszek wykorzystali stare płyty cd i papierowe liście, które wycinali i ozdabiali według własnego pomysłu. Ich spokojny i zrównoważony ruch na wierzbowych girlandach, które są zawieszone na szkolnych holach, poprawia nastrój, uspokaja i wprowadza wszystkich w jesienny klimat.