Znam symbole narodowe

W ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wzięli  udział w konkursie pt. "Znam symbole narodowe".    Celem konkursu było popularyzowanie wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły wiedzy o symbolach narodowych oraz budzenie w nich patriotycznych postaw. Zadaniem uczestników konkursu było poprawne uzupełnienie karty konkursowej i wrzucenie jej do skrzynki. Na wykonanie zadań dzieci miały czas od 24 kwietnia do 7 maja 2018 roku. Jury  oceniało merytoryczną zawartość  prac konkursowych oraz ich ortograficzną  poprawność. Spośród 75 kart konkursowych aż 34 zawierały błędy, więc zgodnie z regulaminem konkursu te karty nie brały udziału w losowaniu nagród. Uczestnicy wykazali się świetną znajomością polskich symboli narodowych, natomiast muszą popracować nad ortografią. Poprawnie wypełnione karty wzięły udział w losowaniu nagród. Laureaci otrzymali piękne albumy z serii "Poznaj swój kraj " pod tytułem "Polska moja Ojczyzna".

Nagrody książkowe otrzymali:

- Anna Olejniczak (kl.3c)

- Klaudia Stachowiak (kl.3b)

- Kacper Bzdęga (kl.2a)

- Filip Zjeżdżałka (kl.2a)

- Jonasz Nowacki (kl.2a)

- Cezary Ptak (kl.1a)

- Julia Wojtaszek (kl.1a)

- Wojciech Wyzujak (kl. 1a)

- Wojciech Stefaniak (kl.1a)

- Krystian Beck (kl.1a)