Zmagania z Olimpuskiem

Dnia 06.04.2018r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w apelu podsumowującym udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK. W kolejnej edycji wzięło udział 22 uczniów w części zintegrowanej i 10 w części językowej. Konkurs został przeprowadzony 08-09.01.br. W pierwszym dniu olimpiada polegała na rozwiązaniu sprawdzianu zintegrowanego z części ogólnej, zróżnicowanego na poszczególne klasy. Natomiast drugiego dnia test dotyczył języka angielskiego. Każdy sprawdzian składał się z 21 zadań, za które można było zdobyć 210 punktów. Najlepszy wynik w sprawdzianie z języka angielskiego i jednocześnie tytuł laureata zdobyła Julia Kęsy z kl.2a. Na szczególnie wyróżnienie za osiągnięcia wysokich wyników z części językowej zasłużyli: Tymoteusz Kowalik i Iga Ratajczak. Natomiast z części zintegrowanej wyróżnić należy: Lenę Mak z kl.1a, Igę Ratajczak z kl. 2a i Magdalenę Wierzyk z kl. 3c.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.