Sukcesy Oskara Okręta

Oskar Okręt jest uczniem klasy III Szkoły Podstawowej w Pępowie. Od przeszło trzech lat trenuje piłkę nożną, osiągając w tej dziedzinie coraz to większe sukcesy. Od kiedy skończył 3 latka grał w piłkę na podwórku i już wtedy można było zauważyć, że ma bardzo dobre i mocne uderzenie. Zaczął trenować w Pępowie w grupie „Bambini”, gdzie grał ze swoimi rówieśnikami. W grudniu 2015 roku wziął udział w turnieju o „Złotą Podkowę Racotu”, gdzie zajęli drużynowo IV miejsce, a Oskar został Najlepszym Strzelcem tego turnieju.

W październiku 2016 roku zajęli grupowo 1 miejsce w Halowym Turnieju Piłkarskim w kategorii Żaki. Następnie były też inne turnieje, między innymi „Mistrzostwa Deichmanna”, „Puchar Tymbarku” oraz turnieje w innych gminach, gdzie zdobywali wysokie miejsca .W lipcu 2017 roku drużyna Oskara połączyła się z drużyną KA4 Respect i zagrała w Międzynarodowym Turnieju „Wrocław Trophy”, gdzie zajęła III w swojej kategorii wiekowej, a Oskar zdobył tytuł Najlepszego Strzelca tego turnieju. Po tym turnieju połączona drużyna przyjęła nazwę KA4 REspect, w której Oskar gra do tej pory. Ostatnio zajęli IV miejsce w turnieju „Olimpic Wrocław”.