Dyżury nauczycielskie 

Rok szkolny2021/2022 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce połączenia

Numer wewn.

1.             

Adamek Arleta

poniedziałek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

2.             

Andrzejewska Elżbieta

środa

9.30 – 10.25

pokój nauczycielski

27

3.             

Andrzejewska Małgorzata

czwartek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

4.             

Andrzejewski Paweł

poniedziałek

9.30 – 10.25

pokój nauczycielski

27

5.             

Banaszyński Szymon

środa

10.25 – 11.10

w-f

33

6.             

ks. Bączkowski Waldemar

środa

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

27

7.             

Błaszyk Arkadiusz

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

8.             

Durczewska Jolanta

środa

11.30 – 12.15

sala 25

35

9.             

Dzierżgowska Kamila

czwartek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

10.          

Fabisiak Ewa

czwartek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

11.          

Góźdź Joanna

wtorek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

12.          

Gruetzmacher Alicja

czwartek

9.30 – 10.15

pokój nauczycielski

27

13.          

Grzelczak Sylwia

środa

9.30 – 10.15

pokój nauczycielski

27

14.          

Jarus Tomasz

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

15.          

Kaczmarek Beata

czwartek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

16.          

Kaczmarek Marcin

poniedziałek

14.15 – 15.00

w-f

33

17.          

Krajka Monika

piątek

13.20 – 14.05

pokój nauczycielski

27

18.          

Krajka Weronika

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

19.          

Kulińska Magdalena

piątek

9.30 – 10.15

pokój nauczycielski

27

20.          

s. Maciejewska Danuta

czwartek

8.35 – 9.20

pokój nauczycielski

27

21.          

Matysiak Marzena

poniedziałek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

27

22.          

Maury Patrycja

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

23.          

Muszyńska Lidia

piątek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

24.          

Neuhoff-Ley Zuzanna

wtorek

9.30 – 10.15

pokój nauczycielski

27

25.          

Nowacka Alina

czwartek

11.30 – 12.15

biblioteka

23

26.          

Olszak Alicja

wtorek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

27.          

Raczkiewicz Anna

poniedziałek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

28.          

Rolnik Violetta

wtorek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

29.          

Sierakowska Karolina

piątek

11.30 – 12.15

w-f

33

30.          

Sierszulska Arleta

wtorek

9.30 – 10.15

sala 25

35

31.          

Skowrońska Alicja

środa

10.25 – 11.10

w-f

33

32.          

Szczęsna Danuta

piątek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

33.          

s. Topolska Magdalena

piątek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

34.          

Twardowska Katarzyna

piątek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

27

35.          

Wachowiak Marlena

czwartek

11.30 – 12.15

sala 23

36

36.          

Wojciechowska Alicja

piątek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

37.          

Wojciechowska Jagoda

czwartek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27

38.          

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27

39.          

Zielińska Agnieszka

czwartek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

27